• Silbud
    Silbud INSTALACJE PRZECIWPOŻAROWE TRYSKACZOWE i ZRASZACZOWE
  • Silbud
    Silbud INSTALACJE PRZECIWPOŻAROWE TRYSKACZOWE i ZRASZACZOWE
  • Silbud
    Silbud INSTALACJE PRZECIWPOŻAROWE TRYSKACZOWE i ZRASZACZOWE
"SILBUD" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w wyniku zapotrzebowania na usługi w zakresie montażu instalacji mechanicznych zwłaszcza w dużych obiektach przemysłowych, logistycznych i usługowo - handlowych. Po kilkuletniej działalności naszej firmy nastąpiła specjalizacja wykonywanych instalacji.

Obecnie firma "Silbud" Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach ul. Siemianowicka 24a działalność swoją skupiła na projektowaniu i wykonywaniu instalacji przeciwpożarowych, zraszaczowych, w dużych obiektach budowlanych.
Nasze doświadczenie pozwala na realizowanie robót w standardach FM, VdS, CNBOP,UL i normach NFPA, VdS, PN.
Podejmujemy się również kompleksowej realizacji całych pakietów wewnętrznych instalacji sanitarnych.

Nasz nadzór techniczny oraz brygady wykonawcze posiadają wysokie kwalifikacje, doświadczenie oraz samodyscyplinę. Pozwala to na realizację prac na dużych obiektach, gwarantując wysoką jakość i krótkie terminy. Dodatkowo dzięki naszej pracowni projektowej oraz współpracy z dużymi biurami projektowymi (Solvo, Viking Inventim, Niras, MS Projekt, ,) możemy wykonywać instalacje kompleksowo - od projektu technicznego poprzez uzgodnienia, wykonanie, testy i szkolenia aż do odbioru końcowego i konserwacji.

Instalacje p-poż.

Projektujemy, wykonujemy i konserwujemy instalacje przeciwpożarowe, tryskaczowe, zraszaczowe w dużych obiektach budowlanych, zgodnie z obowiązującymi w Polsce normami NFPA, VdS, PN.